Share:
 

Club Results

Grade RND Dates Home Team   Away Team Venue
Men's 1st Grade T20 Cup SF 10 Dec 17 Hawkesbury
4/117 DJ Mckay 33* J Gauci 33 R Mizzi 28  
def Northern District
116 JI Whealing 48*  U Qadir 4/18 AH Kherkhah 2/22 JA Clarke 2/33
Owen Earle Oval 
Men's 1st Grade 15 10 Mar 18 North Sydney
224 J Aitken 90 A Oberai 38 J Newton 32  LJ Ford 3/20 RR Pawson 3/57 CP Taylor 2/65
def by Northern District
8/311(cc) AG Harriott 120 JA Colley 66 JR Pattison 29 JI Whealing 28  R Aitken 3/45 O Knight 2/45 RG Van Kemenade 2/72
North Sydney Oval 
Men's 2nd Grade GF 31 Mar 18
1 Apr 18
2 Apr 18
Northern District
5/258 AJ Flaherty 95 NR Badings 82* CA Waters 26*  J Carden 3/47
def Manly-Warringah
256 S Gainsford 90 A Virdi 53 JS Graham 30 A Bariol 28  JS Miller 4/52 TR Felton 2/53 A Singh 2/85
Mark Taylor Oval 
Men's 3rd Grade QF 17 Mar 18
18 Mar 18
Northern District
103 HM Green 31 JD Shelley 25  M Frei 4/16 J Rodgie 3/17 C Holmes 2/23
and 5/172(dec) JD Shelley 51 HM Green 31*  J Rodgie 3/52 CA Di Blasio 2/49
def by Sydney
190 N Taylor 71 DP Tonkin 43* HT Sherriff 30 M Sharma 25  JD Hiley 3/29 JJ Heinrich 3/52 PA Melville 2/19
and 3/52 SW King 29*  AS Yapagedara 2/10
Asquith Oval 
Men's 4th Grade SF 24 Mar 18
25 Mar 18
Northern District
156 MW Crayn 37 LP Fisher 31  LC Swan 2/12 Z Shamsi 2/20 AM Cheung 2/38
def by Western Suburbs
7/244(dec) J Winder 93 AM Cheung 60 R Carthey 34  SR Burt 6/47
Asquith Oval 
Men's 5th Grade 15 10 Mar 18 North Sydney
0/114 J Peacock 87*  
def Northern District
113  M Singh 2/10 DA Mooney 2/16
Tunks Park 
Men's PGs 9 21 Jan 18 Fairfield-Liverpool
128 V Singh 57  LJ Shaw 4/23 A Singh 3/38
def by Northern District
9/259(cc) JD Shelley 82 JH Anderson 55 NR Badings 37  H Sandhu 4/41 LP Ohrynowsky 2/40 VM Vuppalapati 2/54
Rosedale Oval 
Men's Green Shield SF 23 Jan 18 Parramatta
9/200(cc) H King 58 A Mohanaraj 31 R Johns 29  TW Gray 3/41 LP Fisher 2/22 JD Hiley 2/42
def Northern District
174 MW Crayn 61*  B Ryder 2/12 H King 2/15
Merrylands Oval 
Women's 1st Grade 14 11 Mar 18 Northern District
163 K Smith 56  L Griffith 4/35 A Ryan 2/17
def by Penrith
4/249(cc) L Griffith 78* N Stalenberg 77 S Arnold 44  S Bates 2/36
Mark Taylor Oval 
Women's 1st & 2nd Grade T20 10 28 Jan 18 Universities Gold
1/85 A Day 44 Y Graves 31*  
def Northern District
6/84(cc) W Wong 34  
David Phillips North 
Women's U17 Brewer Shield SF 25 Feb 18 Gordon
drew Northern District
2/75 A Learoyd 29*  
Beauchamp Park 
Women's 2nd Grade SF 18 Mar 18 Parramatta
5/176 K Miller 83 E Noble 32  W Wong 3/18
def Northern District
6/173(cc) A Learoyd 66* MR Mullen 36  K Peterson 2/38
Bruce Perser Reserve 
Women's Brewer Shield T20 6 25 Mar 18 Northern District
drew Sydney
Storey Park